Gajówka Pilica -agroturystyka nad Pilicą

Gajówka Pilica -agroturystyka nad Pilicą

O nas

Dlaczego my?

Gajówka powstała z potrzeby dzielenia się z ludźmi wartością, jaką niesie spokojne wiejskie życie, kontakt z naturą i zwierzętami.

O gajówce

Agroturystyka Gajówka Pilica położona jest w Łęgu Ręczyńskim gm. Ręczno w woj. łódzkim. W domkach macie Państwo do dyspozycji kuchnie z pełnym wyposażeniem, łazienki z prysznicami a także werandy z pięknymi widokami na łąki i lasy. Pościel i ręczniki w cenie.Na podwórku są miejsca na ogniska i do grillowania w tym wielka, stylowa, wolnostojąca wiata z prysznicami i toaletami, gdzie organizujemy imprezy dla grup niezależnie od pogody.

Goście mogą korzystać z wygodnego dostępu do rzeki Pilicy, urokliwie zagospodarowanej plaży z dwoma bezpiecznymi podestami dla kajaków. Nad rzekę prowadzi ciekawie oznakowana ścieżka edukacyjno-ekologiczna, gdzie zapoznacie się Państwo z opisami otaczającej fauny i flory terenu Natura 2000.Dla miłośników aktywnego spędzania czasu organizujemy spływy kajakowe, jazdy konne, strzelanie z łuku, wiatrówki a także badminton, piłki, wycieczki piesze, jesienią - grzybobrania, zimą - kuligi.

W trosce o Państwa wypoczynek dostępna jest wolnostojąca, klimatyczna, opalana drewnem sauna. Oferta również dla morsów. Naszą specjalnością są domowe, aromatyczne wędzonki, a na długie wieczory zapraszamy do Piwniczki na degustacje nalewek. Dysponujemy również salą Biesiadną, gdzie zorganizujemy każdą imprezę do 40 osób. Dla naszych Gości dostępny jest bezpłatny parking.